Страйкбольні, навчальні, учбові гранати

Страйкбольні, учбові, навчальні гранати

Страйкбольні гранати - спеціальний вид піротехнічних засобів призначений для тренувань у військово-спортивних іграх страйкболу, пейнтболу, різного типу військових реконструкцій, а також для здобуття та покращення навичок безпечного володіння гранат типу РГД-5, М-67 (стандарт НАТО), П-18 (димові гранати).

Представлені в нашому інтернет магазині гранати для страйкболу відрізняються за своїм призначенням та наповнювачем, але повністю повторюють форму та зовнішній вигляд бойових аналогів.

Важливо! Наші учбові гранати мають чеку, та активний важіль. Тому, навіть після висмикування чеки, граната не спрацює, допоки не буде відпущено активний важіль.

Вироби виготовлені з якісного пластику, усередині якого може знаходитися різний тип наповнювача (крейда, горох, порошок заліза, піротехнічна суміш), та ініціацією запалу.

Купити страйкбольні гранати за типом використання

• Навчальні (учбові) гранати. Широко застосовуються при тренуваннях та навчаннях різного типу.

За наповнювачем можна розділити на 2 типи:

- Крейда. В даному виробі, основою для наповнення є звичайна крейда, яка створює хмару білого кольору при вибуху гранати. В інтернет-магазині представлені 3 варіанти: ПІРО-5М, П-67-М "НАТО" та ПІРО-Ф1М (більш потужні);

- Горох. Наповнювач - горох та парафін. При вибуху гранати горох імітує ураження осколками. Представлені варіанти на сайті: ПІРО-5Г, П-67-Г "НАТО" та ПІРО-Ф1Г (більш потужні).

• Тренувально-учбові. Даний тип навчальних гранат найбільш вдало підходить для відпрацювань вправ, так як повторює вагу бойових аналогів та виглядають максимально реалістично. Пропонуємо для вибору: ПІРО-5У (аналог РГД-5) має вагу в 310 грам, а також гранату П-67-У (аналог М-67 стандарту НАТО) - 400 грам.

• Димові гранати. Димова граната П-18 "Актив", використовується для створення димової завіси та подання сигналу світло-сірого кольору, та є НЕТОКСИЧНОЮ, таким чином дозволяється використання пристрою у відкритих приміщеннях (крім громадських споруд, та цивільних будинків).

Важливо! Усі представлені страйкбольні вироби в нашому інтернет магазині мають відповідні сертифікати якості і відповідають встановленим нормам.

Пропонуємо купити учбові (навчальні) гранати по вигідній ціні у нас. Якщо залишились питання, телефонуйте нам по номеру - +380681461212 (є Viber, WhatsApp), з радістю проконсультуємо.Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)