Бенгальські вогні

Бенгальські свічі для вашого свята

Бенгальські вогні давно стали невід'ємним атрибутом не тільки на святкуванні Нового року, а й будь-якого іншої святкової події. Це бюджетний варіант прикраси будь-якої урочистої події, за допомогою якого можна створити святкову атмосферу і подарувати веселий настрій всім присутнім гостям.

Цей вид виробу без проблем можна підпалювати в приміщенні!

Приклади застосування

У багатьох людей склався стереотип, що бенгальські вогні потрібні тільки раз на рік на свято Новий рік. Ну, звичайно ж, початок Нового року, нові ідеї і плани, святковий настрій ... Як тут обійтися без бенгальських вогнів?

Але уявіть собі грайливі іскорки які можуть прикрасити будь-яке інше свято. Ви отримуєте масу переваг - красива і урочиста обстановка, зовсім недорого по бюджету, креативно і весело.

Також прекрасним варіантом використання бенгальських вогнів стане весілля. Роздайте вогники гостям і в домовлений момент нехай просто підпалять їх (перший танець молодят, знімання фати і т.д.) - повірте, ефект буде приголомшливий.

Купити бенгальські вогні в інтернет-магазині піротехніки «Dapsi»

Вашій увазі ми пропонуємо різні варіанти цього виробу. Основні параметри - це довжина (від 30 до 60 см), і час роботи (від 80 до 150 секунд). Упаковки вогнів різні (від 3-10 шт. / уп.). Можна замовити кілька упаковок і свято вийде на славу.

Вся потрібна інформація по бенгальським вогням є в описі товару. Якщо виникли якісь запитання, то звертайтеся за номером телефону вказаному на сайті.

Хороших вам свят!Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)