Петарди

Петарди (шутихи) на ваше свято чи для розваг

В нашому онлайн-магазині можна купити петарди різних типів, за різною ціною, що розрізняються по потужності, від перевіреного виробника "Агенція свято". В асортименті є петарди і самої великої потужності. Купити петарди у нас можна оптом і в роздріб. Петарди - найбільш простий і недорогий різновид піротехніки, часто використовуваний для створення святкової і веселої атмосфери.

Конструкція кожної петарди включає порожній усередині циліндр з паперу (гільзу), який наповнюється спеціальним вибуховим складом. Можливий один хлопок або ж кілька. Іноді створюються і додаткові звукові і зорові ефекти - дзижчання, свист, дим, іскріння, обертання безпосередньо перед вибухом. Останній ефект петарди забезпечується наявністю ще однієї секції між бризантною частиною і сповільнювачем. Цю секцію наповнюють складом, який близький до складу, використовуваному для ракетних двигунів. У гільзі прямо перед секцією прорізають сопло. Гази, які виходять з нього, забезпечують обертання.

Конструктивно петарда схожа на гільзу з паперу. Усередині вона містить спеціалізований склад, який обмежує заглушка з пластика, глини або ж паперу. Терткова петарда включає спеціальну запальну суміш, займисту від тертя, а гнотова - гніт. Після того, як петарда запалилася, вона вибухає через п'ять-вісім секунд. Цього часу достатньо для виходу на достатню відстань - дана умова є обов'язковим правилом безпеки.

Петарда, що продається вільно, має радіус вибухового поразки не більше декількох см. Однак і цього достатньо, щоб отримати травму, якщо ракета вибухне прямо в руці. Контузити вибухова хвиля може в радіусі кількох метрів, тому підривати петарду потрібно подалі від людей і тварин.

Правила безпеки

  • уважно читайте інструкцію на упаковці з петардами враховуючи час затримки вибуху і безпечну відстань;
  • петарди гнотового типу, спочатку ложимо на землю, тільки потім підпалюємо;
  • не розбирати петарди ні в якому разі;
  • викристовувати виріб тільк на вулиці:
  • не тримати підпалену петарду в руках, як тільки гніт чи терткова поверхня загорілась, кидаємо від себе подалі;
  • не кидати виріб в людей чи тварин;
  • зберігати петарди (шутихи) в заводській упаковці.

Замовити петарди - немає нічого простішого!

Представлений у нас асортимент за кращими цінами, задовольнить потреби кожного любителя гучних вибухів. Швидко доставляємо продукцію по всій Україні. Допомога у виборі та консультування. Замовлення можна зробити через кошик, або через номер телефону вказаний на сайті.Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)