Римські свічки

Римські свічі для яскравого свята

Ми пропонуємо придбати римські свічки, які здатні своїм красивим і яскравим ефектом прикрасити будь-яке свято. Це недорогий але видовищний піротехнічний засіб здатний викликати тільки позитивні емоції не тільки у дітей, але і у дорослих. В інтернет-магазині Dapsi можна купити римські свічки за доступними цінами.

Конструкція римської свічки і принцип її роботи

Принцип роботи римської свічки наступний: при підпалюванні ґноту, відбувається почергове займання піротехнічних зарядів, які вилітають в небо і розриваються в ньому яскравими різнобарвними кульками. Конструктивно римська свічка являє собою паперову трубку циліндричної форми, довжиною в 30-100 см, всередині якої знаходиться піротехнічна речовина, порох і спеціальні зірочки. Гніт для займання, розташований у верхній частині цього пристрою.

Після підпалу гноту римської свічки, здійснюється послідовний викид зарядів в небо, на висоту від 15 до 40 метрів (залежить від калібру свічки). При цьому, вас супроводжують ефекти у вигляді палаючих куль, так званих "змійок", мерехтливих зірок, хмар, світловим супроводом.

Правила безпеки при використанні

1) Суворо ЗАБОРОНЕНО тримати римську свічку в руках під час її використання!

2) Римську свічку необхідно встановити вертикально, щоб гніт був вгорі і надійно зафіксувати її основу (можна вставити свічку в м'яку землю або сніг, але не більше ніж на 1/3 її висоти);

3) Після підпалу гноту свічки, потрібно відійти на відстань від неї, приблизно 20-25 метрів.

Замовити римські свічки в інтернет-магазині Dapsi

Вашій увазі представлені кілька варіантів римських свічок, які відмінно підійдуть для будь-якого свята. До кожного товару йде докладний опис і відео його роботи, для кращої наочності. Замовлення можна здійснити через кнопку "Купити" або зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті.

Замовляйте прямо зараз і отримуйте задоволення від свята!Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)