Віялові салюти

Салюти і феєрверки віялового типу

Салюти віялового типу, представляють собою піротехнічні вироби, принцип роботи яких полягає в створенні великої вогняної панорами в небі і одночасного вильоту зарядів для більш яскравого і насиченого шоу.

В основному такі вироби застосовуються в зв'язці з роботою інших салютів і їхня черга настає під кінець роботи основного феєрверку, для створення потужного, незабутнього фіналу на вашій урочистій події.

У нашому інтернет-магазині, представлений великий і цікавий вибір салютів віялового типу, який умовно можна розділити на 2 типи:

1) Краще співвідношення ціна/якісь. Вкрай радимо звернути увагу на такі позиції як: "Місячна корона", "Корида", "Пірозабава Профі".

2) VIP-фейерверки віялового типу. В цю категорію можно віднести приголомшливі по своїй красі салюти - "Зорро" на 130 пострілів, а також "Кураж" на 100 пострілів.

Кожен салют представлений в асортименті магазину має відео його роботи, а також повні технічні характеристики і текстовий опис.

Чому купити віяловий феєрверк краще у нас?

✔ Великий досвід роботи (більше 10 років);

✔ Професійні консультації і допомога в виборі салюта від менеджера магазину;

✔ Сертифікати якості на всю продукцію;

✔ Оперативна і безкоштовна доставка (від суми більше 1000 грн.) - 1-2 дня по території всієї України;

✔ Оплата при потриманні.

Як зробити замовлення?

Все досить просто. Обираєте варіант який вам сподобався і натискаєте кнопку "Купити", після чого оформляєте замовлення далі. Або ж, зателефонуйте за номером телефону: +380681461212 (є також Viber) і наш менеджер оперативно оформить ваше замовлення. Обов'язково спробуйте використовувати салют віялового типу на своєму святі, даємо 100% гарантію, що вам сподобається. Робіть свій вибір, а про все інше подбаємо ми.

Відмінного вам свята!Салют "Кураж" на 100 пострілів. Феєрверк 30 мм., калібр (СУ 30-100W)
Немає
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)