15 000 грн.
Є в наявності
Безкоштовна доставка
Гарантія роботи

Товар сертифікований і зберігається в належних умовах

Відправка в день замовлення

При замовленні до 17.00

Оплата при отриманні/карта банку

Накладений платіж, карта Приватбанк/Монобанк

Неймовірної потужності і краси салютна установка від ТМ "Агенція свято" PROFI СУ 09-44 MIX. Цей феєрверк різнокаліберний і крупнокаліберний, один з найпотужніших на ринку України і нашому сайті. Підійде для святкування дня народження, весілля, Нового року будь-якого іншої урочистої події. Ваші гості будуть просто в захваті від такого вогненного уявлення.

Уявіть собі - 44 найпотужніших залпи наступним типом калібру: 21 залп-50 мм. калібром, 15 залпів-75 мм. калібром, 8 залпів-100 мм. калібром із загальним часом роботи - 110 секунд і максимальною висотою вильоту до 120 метрів.

У нічному небі будуть представлені надзвичайної краси розсипи вогню, розділені на різних кольорів хризантеми і півонії, верби і пальми, спіралі, кроссети і інші фігури. Також салют поєднує і інші красиві ефекти - шипіння, тріск і свист.

Ну і звичайно ж, родзинка салюту - неймовірно красивий і насичений фінал. Гарантуємо ваші позитивні емоції і захоплення!

Увага! Відстань від салютної батареї до глядачів повинна бути не менше 100 метрів, а радіус відкритого майданчика для запуску (без дерев, будівель і т.д.) також повинен становити не менше 100 метрів!

ВІДЕО

Калібр 50-75-100 мм.
Кількість пострілів 44
Висота пострілу 75-100 м.
Час роботи 110 сек.
Клас небезпеки III